
Ce purtati astazi ?
Re: Ce purtati astazi ?
Nu l-am mai purtat demult, asa ca 2-3 ore ar merita plimbat putin ...


Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Re: Ce purtati astazi ?
Wow ce de frumuseti!
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
Re: Ce purtati astazi ?
Merci! Au fost alternate mai multe curele, pe maro, strut, croco, snake ...Mircea scrie:Wow ce de frumuseti!
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
Aici este cu o curea snake. Intre timp a primit si o catarama Omega ...
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtop ... =omega+715

Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Re: Ce purtati astazi ?
SUPERB!Blowup scrie:
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Re: Ce purtati astazi ?
Merci! Au fost alternate mai multe curele, pe maro, strut, croco, snake ...Achraf scrie:Mircea scrie:Wow ce de frumuseti!
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
Aici este cu o curea snake. Intre timp a primit si o catarama Omega ...
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtop ... =omega+715
asa, asa. cureaua aia albastra nu o mai pune, te rog eu mult!
-
marian_sro
- Mesaje: 928
- Membru din: 03 Iul 2012, 10:03
-
best_x_treme
- Mesaje: 352
- Membru din: 22 Noi 2010, 20:36
- Localitate: Piatra Neamt
Re: Ce purtati astazi ?
Frumos GS-ul 6146, ceva tot din aceeasi gama astazi:


Re: Ce purtati astazi ?
Am eu una perfecta:Mircea scrie:Wow ce de frumuseti!
Achraf, Omega ala merge pe o curea maro, din piele de strut.
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtop ... 20&t=33558
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.












