Excelent .
Frumos Rolex Marian , sa-l folosesti sanatos !
,,Daca ne-am putea vinde EXPERIENTA , la pretul care ne-a costat , am fi cu totii MILIONARI "
-Abigail Van Buren
,,Investitia in cunoastere are cea mai buna dobinda "
Poza e de cateva zile insa n-am putut sa nu las si patrupedul dresat sa apara in prima poza cu ceasul E o scama pe geam in prima poza.
Il port si azi, nu va temeti (de fapt de trei zile nu l-am mai lasat)!