daca din punct de vedere estetetic poate fi restaurat la o stare cat mai aproape de cea originala.
Ma refer la faptul ca a fost polishat foarte prost dupa opinia mea. Mulțumesc anticipat!


screenshot windows



Tocmai asta e problema... ca nu imi dau seama daca linia ceasului a fost deja stricata.Claudiu scrie:Se poate polisha cum vrei...brushed sau lucios,sau in 2 tonuri.Dar asta inseamna alta polishare,alt material luat din carcasa.Dar se poate face.