Ce purtati astazi ?

Aici se pot posta poze, cataloage si videoclipuri ale ceasurilor detinute de pasionati!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
flexibil29
Mesaje: 788
Membru din: 27 Iul 2010, 21:59
Localitate: Londra

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de flexibil29 »

Chiar si asa intr-o poza nereusita ceasul arata exceptional iar finisajele sunt vizibil de foarte buna calitate . Inca o data felicitari si la cat mai multe
freeforsound
Mesaje: 270
Membru din: 21 Iul 2012, 21:23
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de freeforsound »

Imagine
“Buzunarele goale nu au tinut pe nimeni sarac, gandirea saraca a facut asta”
Robert Kiyosaki
mihaistoica96
Mesaje: 38
Membru din: 09 Noi 2015, 18:28
Localitate: Bucuresti

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de mihaistoica96 »

Marian Vintage scrie:Imagine
Merge, pentru weekend.!
Chiar daca T.S. avea day-date sau president , acest ceas tot imi aminteste de el . Sa l purtati cu placere , este intr-adevar ceva superb . Sunt curios , din ce an dateaza acest ceas ?
Avatar utilizator
nihilx
Mesaje: 384
Membru din: 12 Feb 2012, 20:42

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de nihilx »

Ce bine ca JLC nu prea folosește AR (la prânz, după o dimineață încărcată)...

Imagine

...Ar fi putut arata așa de zgâriat (pe seara, după antrenamentul câinelui - care, nemulțumit de absența în ultimul timp a Breitling-ului auriu, a hotărât să se suie pe o jardinieră și să împrăștie cu voioșie pământul și bulbii care mai rezistaseră înăuntru).

Imagine
impala2328
Mesaje: 2349
Membru din: 27 Sep 2009, 19:51
Localitate: Sibiu Transilvania

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de impala2328 »

Imagine
Imagine
Avatar utilizator
cnd
Mesaje: 1403
Membru din: 28 Ian 2011, 10:57

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de cnd »

Imagine
Avatar utilizator
Bogdan11
Mesaje: 1460
Membru din: 30 Iun 2014, 22:02

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Bogdan11 »

impala2328 scrie: ZENO WATCH BASEL
Frumos Zeno Adi, cum de l-ai pastrat secret pana acum? 8) Ai cumva si o poza cu el pe mana? Sunt curios cum arata. Sa-l porti sanatos!
- Mi-am bagat toti banii intr-un Rolex.
- De ce ai facut asta?
- Ca sa fie intr-un ceas bun.
Mircea
Mesaje: 1475
Membru din: 12 Mar 2015, 18:00

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Mircea »

Daaa. Zeno e f misto.
E foarte similar cu Explorer 1, modelul de inceput.
Avatar utilizator
xxxbanxxx
Mesaje: 1202
Membru din: 20 Sep 2013, 21:54

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de xxxbanxxx »

Bogdan11 scrie:Frumos Zeno Adi, cum de l-ai pastrat secret pana acum?
Tu nu te uiti si la alte rubrici? E postat la Ultima achiztie, l-a tinut secret in magazin....... Doamne fereste... :roll:
marian_sro
Mesaje: 928
Membru din: 03 Iul 2012, 10:03

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de marian_sro »

Imaginefree image uploader

Ceasul purtat cel mai mult consecutiv
Avatar utilizator
Achraf
Moderator
Mesaje: 8197
Membru din: 04 Dec 2007, 07:56
Contact:

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Achraf »

Imagine
Il y a d'enivrant [...] le plaisir aristocratique de déplaire! - Baudelaire
Marian Vintage
Mesaje: 235
Membru din: 03 Aug 2016, 13:19

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Marian Vintage »

Imagine
seba
Mesaje: 1855
Membru din: 16 Iul 2010, 22:32
Localitate: Tulcea

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de seba »

:o Marian Vintage...superb !!!!!
Eu,unul din astea doua.......

Imagine
impala2328
Mesaje: 2349
Membru din: 27 Sep 2009, 19:51
Localitate: Sibiu Transilvania

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de impala2328 »

Domnilor,frumoase ceasuri !
Dar Breitling este :shock: :shock: :shock:
Felicitari !
Imagine
Blowup
Mesaje: 1118
Membru din: 07 Iul 2012, 17:52

Re: Ce purtati astazi ?

Mesaj de Blowup »

Imagine
Tokoloshe ... snobletea obliga.
Scrie răspuns