Totul despre ceasuri !
Treci peste conţinut
Mesaj de catalin.v » 31 Mar 2019, 17:59
Claudiu scrie:Trebuie doar purtat,si nu doar ocazional,nu trebuie armat manual.
Înapoi la “Ceasuri Japoneze”