Invicta 8926OB acelasi cu Invicta 8926C ?

Ceasuri Japoneze - Japan Made
Avatar utilizator
catalin.v
Mesaje: 3107
Membru din: 02 Ian 2008, 17:51

Re: Invicta 8926OB acelasi cu Invicta 8926C ?

Mesaj de catalin.v »

Claudiu scrie:Trebuie doar purtat,si nu doar ocazional,nu trebuie armat manual.
Iaca na! da' matale de unde stii :lol: ?
De parca te-ai pricepe :P :twisted: ....
" Pai nu ti-am spus ca n-am? Ce sa-ti fac eu daca n-am? De unde sa dau? N-am!"
Scrie răspuns