mihaieros scrie:O gramada de rautati... Chiar avem nevoie de asa ceva pe forum?
Probabil ca astia de am mai ramas, doar la asta ne mai pricepem...
Lasa-i pe habarnistii astia ca ei nu stie nimic, decat sa faca mistouri!
Ceasul e chiar mai vechi de-atat, e unicat, daruit lui Caesar, in 48 B.C., de catre Cleopatra, de bucurie ca a avortat in luna a 5-a, ca sa-l faca de ras peste generatii si milenii!
Da' uitea-asa e cand esti fan Dan Pulea si scrii pe forum a la Nicola!
Dar cum a zis cronicarul "românii trebuie să păstreze în străfundul lor conştiinţa că oricare dintre noi poate fi Dan Pulea" [si scrie Dan Pulea!].
https://www.timesnewroman.ro/monden/944 ... -dan-pulea